Yardım

Sitemize kimler üye olabilir.

Sitemize evli,boşanma aşamasında yada ayrı yaşayan resmen boşanmamış kişilerin üye olması kesinlikle yasaktır. Evli oldukları anlaşıldığı takdirde haklarında yasal işlem baslatılır.

Profil resmimi nereden değişebilirim.

Profil Ayarları kısmında yer alan "Profil Resmim" bölümünden ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Resimlerim neden onaylanmıyor?

Eklediğiniz fotoğraflar editörlerimiz tarafından uygun bulunmamış olabilir. Bunun sebebi aşağıdakilerden biri/birileri olabilir.

- Küçük resim

- Resmi kurum ve kuruluşlara ait üniformalı resimler

- Kılık, kıyafet uygunsuzluğu 

- Üzerinde yazı ve reklam bulunması

- Uzaktan çekim resim - Net görünmeyen resimler

İstemediğim kişileri nasıl engellerim.

Sizinle iletişim kurmasını istemediğiniz üyenin profiline gelerek ? Engelle? seçeneğini işaretlemelisiniz. Bu durumda size mesaj ve gülümseme gönderemeyeceklerdir.

Engellemiş olduğunuz üye/üyeler size mesaj veya gülümseme gönderemezler. Ancak profilinizi ziyaret edebilmektedirler.

Bazı üyerin profillerini neden göremiyorum ?

1-Gizlilik nedeni ile sizi engelleyen üyeleri göremezsiniz. Bu bilgi tamamen saklı tutulmaktadır.

Veya

2-Üyenin profilini görebilmek için önce arkadaşlık teklif edip onunda kabul etmesi gerekmektedir.

Siteye neden giremiyorum ?

Sistemde bloke edilen kullanıcılar evlilik niyeti olmayan, sizlerin şikayetleriyle engellenen ya da uygunsuz mesaj gönderen kullanıcılar olmaktadır. Sistemden tarafımızca uzaklaştırılmaktadırlar.

Mesajlarım karşı tarafa neden ulaşmıyor/okunmuyor ?

Okunmayan mesajlarınızın sebebi belirlediğiniz filtre ayarlarının mesaj gönderdiğiniz kullanıcının ayarları ile örtüşümüyor olmasından ,sizi engellemiş olmasından ya da sizin mesajınızı göndermenizin ardından kullanıcının sisteme giriş yapmamış olmasından kaynaklanabilmektedir. Ayrıca üyeler mesajlarınızı okumadan silme hakkında da sahiptirler. Bu durumda mesajlarınız okunmuyor görünecektir.

E-mail ile mesaj aldığım bilgisi geliyor fakat sitede görünmüyor neden?

Profilinizde görünmeyen ancak e-postalarınızda bildirimlerini görebildiğiniz kullanıcılarımız kötü amaçlı ya da yabancı uyruklu dolandırıcı olup tarafımızca sistemden bloke edilmektedir. Aynı zamanda kullanıcılar üyeliklerini kendi istekleri doğrultusunda da silebilme hakkına sahiptirler. Bu durumda mesajlarınızı yine görüntüleyemeyeceksiniz.

Şikayet bildirimi nasıl yaparım ?

Sizi rahatsız adeci mesaj gönderen üyelerin mesajlarını mesajın altındaki ' şikayet bildir' linki ile bize iletebilirsiniz. Yapılan tüm şikayetlet büyük bir titizlikle en gec 48 saat icerisinde incelenmektedir Ve gerekli cezalar her üyemize aynı şekilde uygulanmaktadır.

Önemli uyarı!!!

Şikayet bildirimi yapmış olduğunuz mesajı lütfen silmeyiniz.Eğer silerseniz yöneticiler mesajı göremez ve sağlıklı sonuc cıkartamayız.Bunun için şikayet bildirdiğiniz mesajınızı en az 48 saat saklı tutunuz.

Üyeliğimi nasıl iptal ederim ?

''Ayarlar'' menüsünden

-Gizlilik Ayarlarını seçerek açılan sayfadan

-''Profilimi kimler görsün? / Üyelik İptali'' den

Üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Üyeliğinizi iptal ettiğiniz zaman size ait tüm bilgiler siteden silinir.Siteye giriş yapamazsınız.

Yapılan işlem geri alınamaz.2008 Yılından beri islami evlilik sitesi olarak hizmet veren SiberEvlilik.com hizmet vermeye başladığı günden beri ücretsiz Üye olan üyelerine günlük 5 mesaj hakkı vererek diğer tüm evlilik siteleri 'nden farklı olarak ücretsiz evlilik hizmeti vermeye devam etmiştir. islami evlilik siteleri arasında gizlilik seviyesi en yüksek olan Siberevlilik.com evlilik sitesi alanında diğer sitelere göre daha güvenilir bir yer edinmiştir. Sizde ücretsiz üye olarak aradığınız Aşkı bulmak için bir başlangıç yapabilirsiniz.

Diğer Projelerimiz : Bestagrup.com | Bestatemizlik.com.tr | İlansaati.com | Temizlik şirketleri